Esra Aydoğar

Esra Aydoğar

Hakkımda

Büyük Fikirler Fark Yaratır mottosu ile iktisat 3. sınıfta karar vererek başladığım reklamcılık hedefimin ilk basamaklarını Cağaloğlu’nda atmaya başladım.

Çalışma hayatımda ustalarımın emeği ve tabii ki ekip arkadaşlarımla birlikte bu güzel serüvene sahip oldum. Brief doğrultusunda markalara tasarım alanında yön vererek sektörde birçok işim bulunmaktadır. Reklam ajanslarında tasarımcı olarak, markalara freelance tasarımcı olarak ve proje bazlı olarak firma bünyelerinde çalışmalarımı sürdürdüm. Şu an art director olarak çalışmalarıma devam ediyorum.


  • Reklam Dünyasındaki Unutulmaz Anım
  • İlham Aldığım Kişiler

Müşteri temsilcisinin itirazlarına rağmen inandığım işi de onaya yollamamız ve önerdiğim tasarımımın seçilmesi sonucu satışların 6 aydan 3 aya çıkması. Hayatım boyunca unutamayacağım hikayelerimden biridir. Yaptığınız işin beğenilmesi güzel ancak satışlardaki artışta sizin de katkınızın olması tarif edilemez. İlgili firma sahibinin beni arayarak neredeyse her iki kelimesinden biri teşekkür ederim ile bitmesi, sesindeki heyecan ve mutluluğa şahit olmak çok çok çok güzel bir duygu.

 

Yaptığımız işin en güzel tarafı bu...

  • Bilgiye sahip olan herkes
  • Alman tasarımları
  • Rusya tasarımları (özellikle ambalajda)