Murat Gencer

Murat Gencer

Hakkımda

Özgün baskı teknikleri ve serigrafi bölümü mezunuyum. Uzun bir otelcilik deneyimi sonrasında dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi konularda yurtdışı eğitimlerimi temel meslek bilgim ile entegre ederek aile ajansımız Webius Digital'i kurduk (2012). Hizmetlerimizin en yoğun olduğu konular sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, online reklamlar, online itibar yönetimi, web sitesi tasarımı, geleneksel ajans hizmetlerinin yanı sıra temsilciliğini yönettiğimiz yurtdışı-yurtiçi yazılım ürünlerini portföyümüzde bulunduruyoruz. 


  • Reklam Dünyasındaki Unutulmaz Anım
  • İlham Aldığım Kişiler
  • Ödüllerim

Zorlu bir kış dönemini piyasalar çok bozuk ve kelimenin tam anlamıyla yaprak kımıldamıyordu. Ekibimize büyüme amaçlı yeni arkadaşlar alma kararı vermiş ve sonrasında bir kaç arkadaşımızı işe alıp eğitimlere başlamıştık. Tam eğitimler bitmek üzereyken bir tane bile iş tekliflerimize olumlu-olumsuz dönüş olmadığını, dönüşlerin geciktiğini düşündük. Reklam ve pazarlama giderleri masraf olarak görülüyor ama gelir kalemi görülmüyor diye de kötü izlenimler de deneyimlenmiştik. 
Bir sevgililer günü aynı zamanda ortağım olan eşim ile kara kara düşünüyor ve Side'den Antalya'ya seyahat ediyorduk. 70 KM yol boyunca 5 ayrı müşteri adayımızdan peşpeşe telefonlar alarak projelerin ve bütçelerin kabul edildiği haberini aldık. Bu bizim ilk sıçramamızdı. Doğru yolda olduğumuzdan o gün tam anlamıyla emin olduk. 

Cem Yılmaz (Vücûd dili, iletişim), RJ Friedlander (Melek Yatırımcı), Mustafa Kemal Atatürk (Liderlik), Barut Ailesi (Otelcilik ve ticari ahlak), Bülent Ecevit (Sanat)

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği-  QM Awards-Türkiye'nin En Yönetilen Seyahat Teknolojileri Firması 2019

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği-  QM Awards-Türkiye'nin En İyi Yönetilen Dijital Pazarlama Ajansı-2018

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği-  QM Awards-Türkiye'nin En İyi Yönetilen Dijital Pazarlama Ajansı-2017

Adalya Hotels - Best Partner 2017

Papillon Hotels - Best Partner 2015, 2016

 

 

 

 

"Başarılı olmak istiyorsan kendini, başarısız olmak istiyorsan başkalarını mutlu et"