öykü özgen

öykü özgen

Hakkımda

Basının en üst firmalarında ve sektör bazlı bir çok yer ve markayla çalışma fırsatı buldum. İletişim Fakültesi kökenliyim. Yaratıcı, girişimci ve son derece yardımsever Dijitalde Marka Danışmanıyım.  Motive edici ve pratik düşünen, veri madenciliği ile strateji planlaması yaparım. Büyük bilinmezliği ortadan kaldırmak için neyin satılıp neyin satılmayacağının  piyasa araştırması yapar, firmalara doğru cevapları iletirim. 

Tutkum; harika bir dijital eğlence deneyimi yaratırken insanları gelişmeye, yardım etmeye ve gelişimlerini öngörmeye teşvik ediyor. Daha iyi işleyen bir dijital markalaşma için yeni sistemler / fikirler yaratmaktan ve uygulamaktan keyif alıyorum. Ayrıca şirketin dijital duruşunu yeniden yapılandırmak ve şirketin yeni stratejilerinin oluşturulmasına yardımcı olmak da beni verimli kılıyor.

Kariyerim boyunca çeşitli sektörlerle çalışma fırsatım oldu. Amacım, pratik yollarla şirketin başarısına önemli katkılar sağlarken, kendimi ve çevremdekileri yeni zorluklarla geliştirmektir.
Böylelikle şirketler, ürün ve hizmetlerini daha doğru ve erişilebilir bir şekilde tüketiciye eskisinden daha iyi tanıtmaktadır.


"The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones."

John Maynard Keynes