Özgür GÜVEN

Özgür GÜVEN

Hakkımda

82 İstanbul doğumluyum. Kılpayı 80'ler kuşağı olmuşum. Bu arada, kılpayı ayrı mı yazılıyor, bitişik mi unuttum ve şu an TDK'ya bakmaya üşeniyorum. Ömrümüz TDK'da geçti zaten.

Televizyonda izlediğim ilk reklamdan beri reklamcı olmak istedim.  Galiba sonunda oldum. Yok yok olmadım, daha yolum var. Oldum dersen kaybedersin. Ben hep olmaya devam ediyorum. 

THE, Publicis Bold, Leo Burnett, Rabarba, Cheil, Roy&Teddy, Ogilvy. Birçok ajansın havasını soludum. 2005 yılından bugüne üretmek için yaşadım. Hala da bunun için yaşamaya devam ediyorum ve mümkün olduğunda ilk turda elenmeyecek fikirler bulmaya çalışıyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyor ve en büyük Galatasaray diyorum.

Selametle...


  • Reklam Dünyasındaki Unutulmaz Anım
  • İlham Aldığım Kişiler
  • Ödüllerim

İlk reklam filmim. Sene 2005. O zamanlar cep telefonu, uzay mekiği kadar pahalı. Sosyal medya mahallenden ibaret. Kelebek Mobilya. Kış'kırtıcı bir teklif başlıklı kış kampanyası... Ah ahh unutulur mu onu televizyonda izlediğim ilk an? Sihir gibiydi, Walt Disney filmi gibi...

Dünya nüfusunun tamamı.

Kristal, Kırmızı, Felis, Effie, bi' de adını hatırlamadığım birkaç sektörel ödül daha. Bu aralar biliyorsunuz, herkes herkese ödül verir oldu, canı sıkılan ödül organizasyonu yapar oldu. Olsun, iyidir, motive eder diyorum kategori kategori detaylara girmeden burayı geçiyorum.

Bitti diye üzülme, yaşandı diye sevin.