Şeyda Atmaca

Şeyda Atmaca

Hakkımda

Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema Televizyon bölümünde okurken 2009 senesinde Star TV Arena programında Uğur Dündar'la başlayan serüvenim, 2010 yılında TRT 1 Ankara haber merkezindeki stajımla devam etti. 2011 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra 3 yıl kadar, sinema-televizyon endüstrisinde kostüm ve sanat asistanlığı yaptım.

2014'te Flo markasının Floblogger isimli web sitesinde moda içerikleri yazmaya başlamamla birlikte dijital hayata geçiş yaptım. Flo bünyesinde Kinetix, Polaris, Şişecam markası altında "hayata cam kat" sayfalarının sosyal medya hesaplarını yönettim. Ea Sports bünyesindeki "Ea Sports Fifa Turkey ve Battlefield hesapları, İzocam, Monster Notebook, Saint Gobain Turkey, Yapı Merkezi markalarının sosyal medya hesaplarından sonra 2019 yılında Turkcell sosyal medyasını yönettim. Kısa bir süre HSBC Türkiye sosyal medya hesabını yönetmekle birlikte Mart 2020 tarihinden bu yana Horizon Marketing Solutions reklam ajansında content group head olarak görev almaktayım.

Reklamcılığın en önemli yapı taşının tutku, hayal gücü ve merak duygusundan doğduğunu düşünüyorum. Hayatımın sonuna kadar da tutkularımın ve araştırma merakımın benimle birlikte devam etmesini diliyorum.

 

 


  • İlham Aldığım Kişiler

Betül Mardin, Iris Apfel, Serdar Erener, Jeffi Medina, Eli Acıman

Engelleri avantaja çevirdim.

Betül Mardin